مراسم افتتاح دفتر فدراسیون بادبانی ایران با حضور وزیر ورزش و جوانان در جزیره کیش

وزیر ورزش و جوانان در مراسم افتتاحیه دفتر مشترک فدراسیون های ورزش های “بادبانی” و “دریایی و ساحلی” این اقدام را منشا اتفاقات بزرگ بین المللی در این منطقه عنوان کرد.

به نقل از روابط عمومی و امور بین الملل سازمان منطقه آزاد کیش، حمید سجادی وزیر ورزش و جوانان در آیین افتتاح دفاتر مشترک فدراسیون های ورزشی “بادبانی” و “دریایی و ساحلی” که با حضور مهدی کشاورز مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش برگزار شد؛ ضمن ابراز خرسندی از استقرار دو فدراسیون مهم و پرطرفدار ورزشی در جزیره و تقدیر از حمایت های مسئولان این منطقه آزاد اظهار داشت: مدت زیادی برای بهره گیری از منابع ارزشمند کشور به بهترین شکل ممکن تامل و برنامه ریزی کردیم.
وی افزود: با آغاز به کار رسمی این دو فدراسیون در خلیج فارس و همجواری با کشورهای همسایه که در حوزه ورزش فعالیت دارند، کیش می تواند منشا خدمت به هموطنان، بسیاری از اتفاقات بزرگ و معرف ظرفیت های ورزشی کشور در منطقه باشد.

سجادی وزیر ورزش و جوانان در ادامه گفت: باید تلاش کرد تا اهداف مناطق آزاد به واسطه حوزه ورزش کیش برای کشور محقق شود و شاهد درخشش این منطقه آزاد باشیم تا کارهای بزرگ در این خاک مقدس به یادگار بماند.
وزیر ورزش با بیان این که در حوزه ورزش برنامه های متنوع دیگری در دستور کار قرار گرفته، تصریح کرد: بیش از 400 کرسی بین المللی در کشور وجود دارد که 350 نفر از هموطنان و مدیران ورزشی ما در این جایگاه ها حضور دارند و این فرصت بین المللی نیاز به تجمیع در یک نقطه دارد. به همین منظور کیش می تواند منشا حضور، بروز و همسویی صاحب نظران حوزه ورزشی کشور در مجامع جهانی و آسیایی باشد.
وزیر ورزش و جوانان در پایان سخنان خود کیش را محلی مناسب برای برگزاری سمینارها و گردهمایی های بین المللی برشمرد و بیان داشت: می توان از این دفاتر به عنوان دبیرخانه یا ساختمان بین المللی ورزش کشور نیز بهره گرفت.

پیش از این  خسرو ابراهیمی به عنوان سرپرست فدراسیون ورزش های “بادبانی” معرفی شده بودند.

منبع
سازمان منطقه آزاد کیش
نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا