موضوعات داغ

دیدار فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره ) نوشهر با سرپرست فدراسیون بادبانی

نشست مشترک خسرو ابراهیمی، سرپرست فدراسیون بادبانی و امیر دریادار دوم شفقت، فرمانده دانشگاه علوم دریایی امام خمینی (ره ) نوشهر ارتش جمهوری اسلامی ایران و همچنین سرپرست هیئت بادبانی استان مازندارن در محل این دانشگاه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بادبانی ایران، امیر دریادار دوم شفقت با اشاره به ضرورت توسعه همکاری‌های مشترک بین فدراسیون بادبانی و نیروی دریایی ارتش گفت: نیرو دریای ارتش جمهوری اسلامی ایران به دلیل ماهیت شغلی همواره با آب و دریا سرکار دارد. لذا بادبانی برای بدنه نیروی دریای ارتش علاوه بر ماهیت ورزشی ، دارای جنبه آموزشی است. از این رو، ضروری است با همکاری فدراسیون بادبانی و با اجرای طرح‌های نوین و علمی گام‌های موثرتری در زمینه توسعه ورزش بادبانی ارتش و نیروهای مسلح و همچنین خانواده‌های کارکنان و بازنشستگان برداریم. وی در ادامه، آمادگی کامل ارتش برای اجرای طرح‌های ملی مشترک را اعلام نمود.

رئیس هیئت بادبانی استان مازندارن در ادامه گفت : مازندران می تواند به یکی از مهمترین قطب های بادبانی کشور تبدیل شود.
خسرو ابراهیمی نیا هم با قدردانی از پذیرش مسئولیت توسط آقای شفقت در هیئت بادبانی استان مازندارن افزود: خانواده ارتش به دلیل سازماندهی نظام‌مند و روحیه مبتنی بر انسجام و کار تیمی، جمعیتی ارزشمند برای توسعه و اجرای برنامه‌های ورزش بادبانی محسوب می‌شود و این افتخار فدراسیون بادبانی است که از ظرفیت های آن نیروی ارزشمند در مسیر توسعه بادبانی استان استفاده نماید.
در این دیدار در خصوص طرح «توسعه آموزش های تخصصی بادبانی» بحث و گفت‌وگو شد و مقرر گردید در کوتاه‌ترین زمان ممکن این طرح در سطح دانشگاه و استان مازندران اجرایی گردد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا