حضور سرپرست فدراسیون بادبانی در  “مراسم  اختتامیه جشنواره بزرگ قهرمان ایران”

دکتر خسرو ابراهیمی نیا در “مراسم  اختتامیه جشنواره بزرگ قهرمان ایران”  که با حضور دکتر سجادی وزیر ورزش  در محل سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد شرکت نمودند.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بادبانی ، مراسم معرفی برترین‌های ورزش ایران در سال ۱۴۰۱ “جشنواره بزرگ قهرمان ایران” با حضور دکتر سجادی وزیر ورزش و جوانان و معاونین وزارت ورزش و جوانان، مسئولین سازمان صداوسیما،خسروی وفا رئیس کمیته ملی المپیک، دکتر کارگری رئیس کمیته ملی پارالمپیک، دکترکمال جوانمرد، سرپرست دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک، جمعی از روسای فدراسیون‌های ورزشی، قهرمانان، ورزشکاران، پیشکسوتان و … در محل سالن همایشهای بین المللی سازمان صدا و سیما برگزار شد.

   جشنواره قهرمان ایران، در قالب برنامه تلویزیونی در طول اسفند و فروردین ماه در دو بخش اصلی یا جوایز مردمی شامل برترین ورزشکار مرد و زن، برترین مربی زن و مرد، برترین صحنه ورزشی، برترین تیم ورزشی و قهرمان فردا به نظر سنجی مردمی گذاشته شد. در پایان این نظرسنجی و در طول یک ماه، بیش از چهار و نیم میلیون رأی مردمی به دبیرخانه این جشنواره ارسال شد که نامزدهای برگزیده در هر بخش در مراسم اختتامیه این جشنواره معرفی شدند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا