موضوعات داغ

دیدار سرپرست و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون بادبانی با معاون ورزش و تفریحات سالم سازمان منطقه آزاد کیش

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران،  رئیس ، اعضای هیئت رئیسه و دبیرکل فدراسیون بادبانی ایران در راستای اجرای تفاهم نامه همکاری با سازمان منطقه آزاد کیش با عزیز الله فرضی پور معاون ورزش و تفریحات سالم شرکت عمران، آب و خدمات منطقه آزاد کیش دیدار و گفتگو کردند.
در ابتدای جلسه خسرو ابراهیمی نیا گزارشی از فعالیت های صورت گرفته از ابتدای تشکیل فدراسیون بادبانی و برنامه ریزی های صورت گرفته در سال 1402 ارائه نمود و بر ضرورت ارتباط موثر و تنگاتنگ فدراسیون بادبانی و معاونت ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش در راستای توسعه ورزش های دریایی و بخصوص بادبانی تاکید ویژه نمود.
عزیزاله فرضی پور نیز ضمن خیرمقدم به حضور سرپرست و اعضای هیئت رئیسه فدراسیون بادبانی ، جزیره کیش را خانه فدراسیون بادبانی دانست و ضمن اعلام آمادگی همکاری با فدراسیون اظهار داشت تمام تلاش خود را خواهیم کرد که میزبان شایسته ایی باشیم و در راستای افزایش تعاملات درخواست نمود فدراسیون نیازهای اولیه خود را شناسایی تا تمهیدات عملیاتی و اجرایی آن را برنامه ریزی کنیم.
 در ادامه آقایان رومنده عضو هیئت رئیسه فدراسیون بادبانی و ، امینی نائب رئیس و شمالی دبیرکل فدراسیون به بیان نقطه نقطه نظرات و برنامه های ماههای پیش رو پرداخت و هر دو مجموعه هماهنگی های اولیه را در این خصوص انجام دادند.

 دکتر رجب پور مدیر امور هیئت های ورزشی معاونت ورزش و تفریحات سالم منطقه آزاد کیش ، ناخدا حریر فروش عضو هیئت رئیسه فدراسیون بادبانی و همچنین خاتم سرپرست کمیته کلاسها و جانی نسب سرپرست کمیته فنی فدراسیون بادبانی نیز در جلسه حاضر بودند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا