موضوعات داغ

بازدید معاون وزیر ورزش از مجموعه مارینا کیش

دکتر پولادگر معاون توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان به همراه آرش فرهادیان مدیرکل امور مشترک فدراسیون های وزارت ورزش در سفر به جزیره کیش از مجموعه مارینا کیش و ظرفیت های سیلینگ این جزیره بازدید کرد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، دکتر پولادگر در این بازدید که با حضور خسرو ابراهیمی نیا سرپرست فدراسیون بادبانی و سایر اعضای هیئت رئیسه و جمعی از مسئولان برگزار شد، ضمن بازدید از مجموعه مارینا کیش و ظرفیت های سیلینگ آن در بعد گردشگری و حرفه ای، در جریان وضعیت زیر ساخت‌های ورزشی دریایی جزیره کیش قرار گرفت.

وی در این بازدیدها بر مرتفع کردن مشکلات تامین تجهیزات بادبانی تاکید کرد و گفت: تلاش می‌شود طرح‌های فدراسیون بادبانی در بخش توسعه مناطق ساحلی و بخصوص مناطق کمتر برخوردار مورد توجه گرفته و با تخصیص اعتبارات لازم مشکلات موجود تا حد امکان برطرف شود.
در این دیدار علیرضا رومنده مدیرکل مارینا کیش و عضو هیئت رئیسه فدراسیون بادبانی ایران و رئیس هیئت بادبانی منطقه آزاد کیش آمادگی خود را جهت میزبانی از رویدادهای ملی و منطقه ای سیلینگ اعلام نمود. همچنین حمید شمالی دبیرکل فدراسیون بادبانی به تشریح انواع کلاسهای سیلینگ و ظرفیت های ملی و منطقه ای آن پرداخت.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا