دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح آپتیمیست برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح دینگی (کلاس آپتیمیست) از تاریخ 8 لغایت 11 خرداد 1402 به مدت 4 روز و به میزبانی هیئت بادبانی استان مازندران و در محل دانشگاه علوم و فنون دریایی نوشهر برگزار گردید.
در این دوره آموزشی 18 نفر شرکت کننده از 9 استانها و مناطق مازندران، گیلان، گلستان، هرمزگان، بوشهر، آذربایجان غربی، منطقه آزاد انزلی و همچنین دانشگاه علوم و فنون دریایی نوشهر و تربیت بدنی نهاجا حضور یافتند که به صورت تئوری و عملی با رشته ورزشی سیلینگ و بخصوص کلاس آپتیمیست، نحوه ریگ نمودن قایق، نحوه سیل کردن، قوانین بنیادی سیلینگ و اجرای مسابقات آن آشنایی یافتند.

در پایان دوره آموزشی برگزارکنندگان و ارائه دهندگان دوره آموزشی از سوی امیر دریادار شفقت، رئیس دانشگاه علوم و فنون دریایی نوشهر و همچنین رئیس هیئت بادبانی استان مازندارن مورد تقدیر قرار گرفتند.
دوره های آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح کلاسهای مختلف سیلینگ بخشی از برنامه توسعه فدراسیون بادبانی در تابستان 1402 بمنظور فعال سازی کلاسهای سیلینگ موجود در کشور است و در کلاسهای آپتیمیست، ویندسرف، هابی، ایلکا و کایت بردینگ برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا