موضوعات داغ

دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح ویندسرفینگ به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می شود

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران ، اولین مرحله از دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح گروه بُرد و در رشته ویندسرفینگ با همکاری و میزبانی هیئت بادبانی منطقه آزاد انزلی برگزار می‌شود.

این دوره آموزشی با هدف ارتقاء سطح دانش سیلورهای حاضر کلیه کلاسهای ویندسرف جهت بهره مندی از علم روز سیلینگ، در روز‌های 24 تا 26 خرداد به میزبانی منطقه آزاد انزلی و در محل مارینا کاسپین برگزار خواهد شد.
گفتنی است، طبق برنامه دپارتمان آموزش، توسعه و عضویت فدراسیون در سال ۱۴۰۲، این دوره‌ آموزشی یکی از پیش نیازهای حضور در دوره کمک مربیگری و مربیگری ویندسرفینگ با حضور مدرسان بین المللی خواهد بود.

متقاضیان جهت حضور در دوره آموزشی می توانند از طریق هیئت های استانی و مراکز نسبت به ثبت نام و حضور در دوره آموزشی اقدام نمایند. با توجه به محدودیت ظرفیت ، اولویت حضور بر اساس زمان ثبت نام قطعی خواهد بود.

پیش‌نیاز حضور در دوره:
مهارت شنا کردن، آشنایی با تجهیزات و قطعات ویندسرف، توانایی Rig نمودن ، قابلیت سِیل کردن با و بدون هارنس در جهات Windward و LeeWard، توانایی دور زدن و تغییر جهت ، آشنایی با اصول اولیه پامپینگ

مدت زمان دوره آموزشی:
3 روز ( ۲۰ ساعت)

شرایط سنی شرکت در دوره:
حداقل 18 سال

هزینه دوره:
10،000،000 ریال (واریز به حساب معرفی شده از سوی هیئت بادبانی منطقه آزاد انزلی)

در پایان دوره آموزشی از شرکت کنندگان آزمون تئوری و عملی گرفته شده و به قبول شدگان گواهینامه موفقیت از سوی فدراسیون بادبانی ایران اعطا خواهد شد.

پرسش و پاسخ

 آیا این یک دوره آموزشی تئوری است یا عملی یا هر دو؟
این دوره ترکیبی از دانش افزایی به صورت تئوری و عملی است.

دوره آموزشی کجا برگزار خواهد شد؟
دوره آموزشی در مجموعه مارینا کاسپین – در منطقه آزاد انزلی برگزار می شود.

برای شرکت در دوره آموزشی به چه تجهیزاتی نیاز دارم ؟
لباس و کفش ساحلی، PFD، کلاه ایمنی و ست شخصی ویندسرف (هر کلاسی) می‌بایست توسط شخص تامین شود.

اقامت و  شرکت کنندگان به چه صورت خواهد بود ؟
با توجه به محدودیت ظرفیت اقامت ، اولویت بر اساس زمان ثبت نام قطعی خواهد بود.همچنین صبحانه و ناهار شرکت کنندگان توسط میزبان تامین خواهد شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا