دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح ویندسرفینگ به میزبانی منطقه آزاد انزلی برگزار شد

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، دوره آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح گروه بورد و در رشته ورزشی ویندرسفینگ از تاریخ 24 لغایت 26 خرداد 1402 به مدت 3 روز و به میزبانی هیئت بادبانی منطقه آزاد انزلی و در محل مدرسه بادبانی مارینا کاسپین برگزار گردید.
در این دوره آموزشی 11 نفر شرکت کننده از 4 استان و مناطق مازندران، گیلان، بوشهر، منطقه آزاد انزلی حضور یافتند که به صورت تئوری و عملی و تخصصی با ورزش سیلینگ و بخصوص رشته ورزشی ویندسرفینگ آشنا شدند.
این دوره آموزشی در بخش های آشنایی با ساختار جهانی سیلینگ و ایران با ارائه حمید شمالی، تجهیزات و قطعات ویندسرفینگ، نحوه ریگ کردن و سیلینگ ویندسرفینگ با ارائه سینا آرش، قوانین بنیادی سیلینگ و اصول مسابقات با ارائه شهاب خاتم برگزار شد. همچنین بخش های شیوه های همگانی نمودن ویندسرفینگ و برندینگ ورزشی توسط آقایان پویان نیازی و محمد علی محمدی ارائه شد.

دوره های آموزشی هم افزایی و ارتقاء سطح کلاسهای مختلف سیلینگ بخشی از برنامه توسعه فدراسیون بادبانی در تابستان 1402 بمنظور فعال سازی کلاسهای سیلینگ موجود در کشور است و در رشته های آپتیمیست، ویندسرف برگزار شده و دوره های آموزشی رشته های زیرمجموعه هابی، ایلکا و کایت بردینگ نیز بزودی برگزار خواهد شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا