موضوعات داغ

دیدار سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی با مدیرکل ورزش و جوانان استان بوشهر

در دیدار سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی و سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر، راه‌‌های  رشد و توسعه بادبانی در این استان مورد بررسی قرار گرفت.
به گزارش روابط عمومی فدراسیون بادبانی ایران، حمید شمالی سرپرست دبیرکلی فداسیون بادبانی ایران صبح امروز با حضور در استان بوشهر با یاسر جمالی سرپرست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر دیدار و گفت و گو کرد. محور اصلی این نشست تأکید ویژه بر رشد و توسعه هرچه بیشتر بادبانی در استان بوشهر بود.
حمید شمالی در این دیدار با اشاره به حمایت فدراسیون از بادبانی استان بوشهر گفت:  استان بوشهر با نزدیک به 900 کیلومتر خط ساحلی و استعدادهای زیادی که در سیلینگ دارد برای شکوفا شدن نیاز به توجه همه ی دستگاه ها و مسئولان استانی دارد و تا بوشهر را به قطب سیلینگ کشور و حتی منطقه تبدیل نماید.
یاسر جمالی نیز که خود از جامعه ی ورزشی محسوب می شود در این دیدار گفت: قطعاً رشته های ورزشی دریایی و بالاخص بادبانی می تواند ورزش اول استان باشد و به همین دلیل باید توجه ویژه ای به این رشته در استان شود.
وی ادامه داد: ما برای بادبانی استان بوشهر جایگاه ویژه ای را قائلیم و امیدواریم با سرمایه گذاری در خود استان و حمایت فدراسیون بادبانی قهرمانان زیادی را به بادبانی کشور و جهان معرفی نماییم. در همین راستا تلاش می کنیم که حمایت های لازم از این رشته ی ورزشی نوپا در استان انجام دهیم.
مهران راویان، سرپرست هیئت بادبانی استان بوشهر در ادامه گفت: جهت پیشرفت کار نیازمند برنامه ریزی دقیق و تلاش های شبانه روزی در استان هستیم که امیدوارم بتوانیم به این مهم دست یابیم. همچنین ما آمادگی داریم با همکاری اداره کل ورزش و جوانان و حمایت فدراسیون بادبانی برنامه بلند مدت توسعه بادبانی استان را تدوین نماییم.
در پایان این نشست سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی با اشاره به سفر مقام سرپرست فدراسیون برای بررسی ظرفیت های بادبانی استان بوشهر تصریح کرد: آقای ابراهیمی نیا امروز ظهر به استان بوشهر سفر خواهد کرد تا در جریان روند پیشرفت بادبانی استان قرار گرفته و نشستی با جامعه سیلینگ استان نیز خواهند داشت.

در این نشست علاوه بر سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی و سرپرست هیئت بادبانی استان بوشهر ، نائب رئیس بانوان، دبیر و اعضای کمیته های تخصصی هیئت بادبانی استان بوشهر و همچنین معاون توسعه ورزش و حراست اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر حضور داشتند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا