موضوعات داغ

دیدار سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی با شهردار بوشهر

سرپرست دبیرکلی فدراسیون بادبانی صبح امروز با حسین حیدری شهردار بوشهر دیدار و گفت و گو کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون بادبانی، حمید شمالی در این دیدار با اشاره به اینکه ورزش بادبانی و بخصوص رشته کایت بردینگ استان بوشهر در سال های گذشته حرف های زیادی برای گفتن داشته است و ورزشکاران زیادی را نیز به کشور معرفی کرده، گفت: متأسفانه بادبانی استان بوشهر با تمام ظرفیت های موجود یک محل مناسب جهت ایجاد مرکز سیلینگ استان ندارد و این روند توسعه این ورزش را دچار مشکل نموده و باید چاره ای برای این موضوع اندیشده شود.
مهران راویان، سرپرست هیئت بادبانی استان بوشهر نیز در این جلسه تصریح کرد: شهرداری امکانات بالقوه ای در اختیار دارد که از این ظرفیت ها می تواند برای رشد و ارتقاء بادبانی بوشهر استفاده نماید.
وی ادامه داد: اگر زیرساخت لازم برای محل تمرین و آموزش ورزشکاران سیلینگ بوشهر فراهم شود ما نیز کمک های لازم را از نظر فنی و سایر موارد خواهیم کرد تا شاهد ظهور قهرمانان از استان بوشهر و همچنین توسعه گردشگری ورزشی دریایی بوشهر با هدف توسعه اقتصاد دریا محور باشیم.
حسین حیدری، شهردار بوشهر با اشاره به اینکه بادبانی برای بوشهر علاوه بر ابعاد ورزشی و گردشگری، دارای وجه تاریخی و هویتی است گفت: ما کمال همکاری لازم را با هیئت بادبانی استان خواهیم داشت.
شهردار بوشهر تصریح کرد: بی تردید با حمایت های فدراسیون بادبانی، شرایط ایجاد مرکز سیلینگ بوشهر فراهم خواهد شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا