موضوعات داغ

نشست سرپرست و مسئولان هیات بادبانی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی با دبیرکل فدراسیون

نشست سرپرست و مسئولان هیات بادبانی استان گیلان و منطقه آزاد انزلی با دبیرکل فدراسیون بادبانی با هدف برنامه ریزی توسعه سیلینگ استان گیلان و منطقه آزاد انزلی برگزار گردید.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، نوید قاسم آبادی سرپرست هیئت بادبانی استان گیلان، آقای بابک زارعی پور سرپرست هیئت بادبانی منطقه آزاد انزلی و خانم فرشیدنکو سرپرست نائب رئیسی بانوان هیئت بادبانی استان گیلان با حضور در فدراسیون بادبانی با حمید شمالی سرپرست دبیرکلی فدراسیون دیدار و گفتگو کردند.
در این نشست در خصوص موضوعات و برنامه های توسعه سیلینگ و آموزشی، برگزاری رویدادها، میزبانی و تقویم سالیانه سال 1402 هیئت بادبانی استان و منطقه آزاد انزلی بحث و گفتگو صورت گرفت.
در ادامه قاسم آبادی، سرپرست هیات بادبانی استان و فرشید نکو نائب رئیس بانوان توضیحاتی را از وضعیت فعلی این هیات ها و برنامه های پیش رو ارائه کردند.

در ادامه نیز شمالی با اشاره به پتانسیل بالای استان گیلان و منطقه آزاد انزلی در بخش های توسعه سیلینگ همگانی، قهرمان پروری و همچنین گردشگری ورزشی دریایی و سابقه حضور ورزشکاران این استان در تیم های ملی کلاسهای مختلف سیلینگ گفت: خوشبختانه بهترین های استان هم اکنون در هیئت رئیسه هیئت استان و منطقه آزاد انزلی و کارگروه های  حضور دارند و گیلان به زودی نه تنها در سطح ملی بلکه در منطقه غرب آسیا در سیلینگ حرف برای گفتن خواهد داشت. این موضوع مسئولیت دشواری را بر عهده تیم حاضر قرار داده است. امیدوارم بتوانید در تمامی امور بهتر از قبل گام بردارید. فدراسیون بادبانی و تمامی ارکان آن نیز در جهت نیل به این اهداف تمام و کمال در خدمت استان خواهد بود.
این نشست با حضور شهاب خاتم (سرپرست کمیته کلاسها)، مسعود جانی نسب (سرپرست کمیته فنی)، سیده فاطمه جعفری (سرپرست کمیته مراکز و تجهیزات سیلینگ) فدراسیون بادبانی و در مقر فدراسیون بادبانی در جزیره کیش برگزار شد.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا