مهران راویان، رئیس هیئت بادبانی استان بوشهر شد

مهران راویان با ۱۹ رأی اعضای مجمع به عنوان رئیس هیئت بادبانی استان بوشهر انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران ، مجمع انتخابی هیات بادبانی استان بوشهر با حضور سرپرست فدراسیون بادبانی برگزار و طی آن مهران راویان با کسب 19 رای برای چهار سال به ریاست هیئت استان انتخاب شد.
یاسر جمالی با اشاره به جایگاه استان در ورزش‌های آبی و ساحلی خاطر نشان کرد: هیئت بادبانی با توجه به ظرفیت و توانمندی این رشته در استان بوشهر به‌صورت ویژه از سوی اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر حمایت خواهد شد.
مدیر کل ورزش و جوانان استان بوشهر افزود: با توجه به اینکه بیش از 10 مدال در المپیک در این رشته توزیع می‌شود انتظار داریم که ورزشکاران استان بوشهر در المپیک آینده در این رویداد بزرگ حضور داشته باشند.
خسرو ابراهیمی‌نیا ظهر شنبه در مجمع انتخابات رئیس هیئت بادبانی استان بوشهر این استان را قطب رشته کایت بردینگ در کشور دانست و اظهار داشت: از ۴۵ ورزشکار این رشته ۳۰ ورزشکار آن به‌صورت حرفه‌ای در بخش آقایان و بانوان فعالیت می‌کنند.
وی یادآور شد: 10 مدال در المپیک در این رشته توزیع می‌شود که امیدواریم ورزشکاران از این استان در المپیک آینده صاحب نشان در این رشته شوند.
سرپرست فدراسیون بادبانی گفت: با توجه به اینکه این استان در حاشیه خلیج فارس قرار دارد رویدادهای بین‌المللی در این رشته با حمایت فدراسیون و اداره کل ورزش و جوانان استان بوشهر در آینده برگزار می‌شود.
وی با بیان اینکه این فدراسیون به تازگی تشکیل شده است، اظهار داشت: این فدراسیون پیش از این زیر نظر فدراسیون قایقرانی به‌عنوان یک کمیته مستقل فعالیت می‌کرد و از سال گذشته با مجوز وزارت ورزش و جوانان فدراسیون بادبانی آغاز به‌کار کرد.
ابراهیمی‌نیا از فعالیت رشته‌های مختلف ورزشی زیر نظر فدراسیون بادبانی خبر داد و بیان کرد: بیش از ۱۱۴ رشته در بخش‌های مختلف زیر نظر این فدراسیون در حوزه‌های بادبانی، آبتیمیست، ایلکل و کایت بردینگ، ویندسرفینگ ورزشکاران مستعد فعالیت می‌کنند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا