نوید قاسم آبادی، رئیس هیئت بادبانی استان گیلان شد

نخستین مجمع انتخابات ریاست هیات بادبانی گیلان تشکیل و نوید قدس قاسم‌آبادی به عنوان رئیس این هیات انتخاب شد.
به گزارش پایگاه اطلاع رسانی فدراسیون بادبانی ایران، مجمع انتخاباتی ریاست هیات بادبانی گیلان روز چهارشنبه در سالن اجتماعات اداره ورزش و جوانان این استان در رشت برگزار شد که در نهایت، نوید قدس قاسم‌آبادی کاندیدای احراز این پست، با کسب ۱۵ رای از ۱۶ آرای ماخوذه به عنوان نخستین رئیس هیات بادبانی گیلان انتخاب شد.
همچنین پس از انتخاب نخستین رئیس هیات بادبانی گیلان، مژده فرشیدنکو با ۱۶ رای به عنوان نایب رئیس، بابک زارعی پور با کسب ۱۶ رای به عنون خزانه‌دار، حمیرا برزگر، امیر گرشاسبی و سیروس مرادی با کسب ۱۶ رای به عنوان اعضای هیات رئیسه و آذر خسروی با ۱۶ رای به عنوان بازرس این هیات انتخاب شدند.
معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان گیلان نیز در جریان این انتخابات گفت: وجود سواحل در این استان فرصتی است تا با بهره از ظرفیت‌های موجود، این رشته ورزشی مفرح را گسترش دهیم.

منصور غفاری ادامه داد: با وجود اینکه رشته یادشده به تازگی از فدراسیون قایقرانی جدا شده باید تلاش کنیم تا ورزشکاران زبده‌ای را از این هیات به ورزش گیلان و همچنین به ورزش کشور معرفی کنیم.
وی بیان کرد: از سوی دیگر با توجه به انتخاب نخستین رئیس هیات بادبانی در گیلان، این هیات باید تلاش کند تا با کشف استعداد و پروش آنان، در بازی‌های آسیایی دوره بعد و همچنین در المپیک ۲۰۲۸ نماینده یا نمایندگانی از این رشته ورزشی داشته باشیم.
در نخستین دوره انتخابات ریاست هیات بادبانی گیلان، اعضای مجمع عمومی این هیات، امینی نایب رئیس فدراسیون بادبانی و مسئولان اداره ورزش و جوانان گیلان حضور داشتند.

نمایش بیشتر
دکمه بازگشت به بالا